UNIQUIZ i inne atrakcje

Poza #Unikalną Olimpiadą przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe atrakcje. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!

UNIQUIZ
 
Hubert Urbański:
 
Witamy Państwa po przerwie. W studiu jest z nami młody adept inżynierii z Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, przed którym pytanie za 500 000 zł i wszystkie koła ratunkowe. Oto i ono:

<< Sesja Egzaminacyjna, „Jeden z dziesięciu”, „Milionerzy”, „Familiada” , „UNIQIUZ” – co łączy te wszystkie atrakcje?

  1. Pytania i odpowiedzi
  2. Nagrody i oceny
  3. Inteligentni i błyskotliwi prowadzący
  4. Wszystkie odpowiedzi są poprawne
Która odpowiedź jest poprawna? >>

 

Wszyscy wiemy, że poprawną odpowiedzią jest „D” 😊 Zapraszamy do udziału w interaktywnym Quizie na temat zagadnień z inżynierii oraz prezentacji UNIBEP DAYS.

Wymagania? Wiedza, telefon i Internet. Do wygrania jak zawsze ciekawe nagrody oraz… płatne staże!

UWAGA: Quiz jest dostępny dla wszystkich chętnych, którzy dokonali wcześniej rejestracji – zapis się tutaj: link do rejestracji.

Kiedy? Już pierwszego dnia 21.10 o godz. 15.30 – prawdziwa wisienka na koniec dnia!

 

FOTKA DO CV

Przyglądasz się swojemu CV i coś jakby nie gra? Chciałbyś dodać swojej aplikacji więcej profesjonalnego sznytu – patrzysz, a tu ciągle zdjęcie legitymacyjne?😉 Pomożemy! Pierwszego dnia UNIBEP DAYS fotograf wykona dla Ciebie perfekcyjne zdjęcie do wymarzonej aplikacji, które zachwyci każdego przyszłego pracodawcę. Powiedz nam o jakim zdjęciu myślisz, a my je wykonamy! Obiecujemy indywidualne podejście oraz w razie potrzeby – duble 😉

Kiedy? 21.10, godz. 9.00-14.00

 

STOISKO Z PRÓBKAMI ASFALTU

To prawdziwa gratka dla studentów kierunków budowlanych – szczególnie specjalizacji drogowej. Pokażemy wam próbki mas bitumicznych z odwiertów na drogach, wskażemy dobre i złe przykłady nawierzchni, wyjaśnimy istotę produkcji mas. Jednym słowem chcemy zainteresować was wyzwaniami, przed którymi stoją specjaliści od mas, pracujący w laboratorium drogowym.

Kiedy? 21.10, godz. 9.00-14.00

 

WYSTAWA ABSOLWENTÓW

Zastanawiałeś się kiedyś czy wybrałeś właściwy kierunek studiów? Spieszymy z odpowiedzią! Doświadczenie i kariera naszych pracowników jest najlepszym dowodem słuszności wyboru uczelni, wydziału oraz kierunku! Pokażemy jak wielu absolwentów ukończyło Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku, a dziś pełnią ciekawe stanowiska, realizują ambitne zadania i biorą udział w kreowaniu świata. Zobacz, jak niewiele brakuje, byś mógł pójść w och ślady. Zapraszamy do kącika inspiracji! Gdzie? Tablice rozstawione zostaną przy wejściu na Wydział.

Kiedy? 21.10 – 30.11.

 

STOISKO – ZAPISY NA WYCIECZKĘ UNIHOUSE

Jeśli myślisz o pracy w obszarze budownictwa lub inżynierii środowiska, daj znam znać na stoisku – opowiemy co możemy Ci zaproponować! Na naszym stoisku czekają na was gadżety, upominki oraz możliwość zapisów na wycieczkę do Unihouse – fabryki domów modułowych, którą zorganizujemy niebawem.

Kiedy? 21-22.10, godz. 9.00-15.00
PRZYBYWAJCIE! 😉